reede, 24. mai 2013

/english translation included in the end/

Mõte Minuminu.ee-st tekkis juba ammu. Liiga tihti olen leidnud end olukorrast, kus on vaja kiiresti välja mõelda kingitus mõnele kallile inimesele ja see ei ole üldse lihtne.  Sest tegelikult sa tahaksid teha toredat kingitust. Ei taha kinkida niisama mingit asja, mis sa juba tead ette, et jääb kuskile tolmu koguma. Ja praktiliste asjade kinkimine on ka keeruline, sest tihtipeale on inimesel kõik olemas. Ja raha on nagu ka ei tahaks kinkida, sest see ei ole üldse eriline. Ja pildiga hiiremati või pusle tellimise ajad on ka juba möödas. Ehk siis kokkuvõttes, tahaks leida kingi, mis oleks armas ja tore ja just temale mõeldud ja see on uskumatult keeruline. Ja mida kallim inimene, seda keerulisem see kingi leidmine on. Tihti juhtus ka seda, et niisama internetis või kuskil poes ringi vaadates leidsid mõne eseme, mille kohta mõtlesid, et see on ideaalne kingitus emale/isale/sõbrale, et ma hoian selle kindlasti meeles ja siis kui see ema/isa/sõbra tähtpäev on lähedal, on kõik peast pühitud ja alustad otsinguid otsast peale. 

Ja nii see mõte tekkiski.

Otsida kokku kõik need ideaalsed kingiideed, mis on just sellised erilised ja ja armsad, tihtipeale personaliseeritud või muul viisil kingi saaja jaoks eriliseks tehtud. Teinekord ka natuke naljakad või väikse kiiksuga. Aga mis peamine, südamest tulnud ja südamega tehtud.

Ja neid ideid on palju. Ja õnneks mitte ainult meil, vaid ka paljudel teistel inimestel, kes läbi erinevate kanalite oma tooteid pakuvad. Ja meie eesmärk on kõik sellised südamega tehtud kingitused koguda siia MinuMinu.ee leheküljele, et kingi otsimine oleks lihtsamast lihtsam.

Kindlasti lubame seda, et siia leheküljele satuvad ainult kõige toredamad ideed. Me valime ja kaalume iga koostööpartnerit väga hoolikalt, et tagada täiesti unikaalne ja kvaliteente kaubavalik.

Ja lubame ka seda, et postitame täiesti tasuta. Nüüd ja alati.

Lisaks leiab meie lehelt ka soodsaid beebi- ja lasteriideid. Tegemist on tuntud Euroopa brändidega: World of Kids (Norra), Jacky (Saksamaa), Wiplala (Belgia). Kvaliteetseid ja soodsaid lasteriideid on alati vaja. Lasteriiete poode on internetis küll palju, kuid enamus on spetsialiseerunud laojääkide või karakterriietuse müügile. Meie suunitlus on teine. Pakume tuntud Euroopa brändide riideid, mis on ilusad, kvaliteetsed ja mis peamine, soodsad.

Järgmisel korral räägime veidi täpsemalt meie õmblussoojadesest valgetest bodydest, mis on niiniii ilusad ja ideaalsed meie lõbusate piltidega. Nii, et tulge varsti piiluma. Ja liituge kindlasti meie Facebooki sõpradega, sest siis jõuavad kõik uudised kiiresti teieni!

Südamega tehtud :-)
MinuMinu.ee
-------------------------------------------------------------------------------------
The idea of MinuMinu.ee has been in my mind for quite some time. Too often I have found myself in a situation where I have had to come up with an ideal present for my nearest&dearest and it is oh so hard. Because you want to make the perfect gift. Not something you know will be left somewhere on top shelf to gather dust. So you start thinking... Maybe a practical gift that he/she needs? But most often, he/she already has everything. Money? Too simple. It happened also, that when looking around in stores and internet I sometimes came across this perfect gift and thought to myself that this will make an ideal present for my mother/father/friend. BUT when the moment arrived where I needed this idea, it was long forgotten. So there I had it. Why not create a site where all those cute and lovely ideas are gathered in one place. So that whenever you needed an ideal gift - something cute and funny, something that will show to the recipient that you really put your heart in it, something that is specially designed to your friend and will warm his heart or make him laugh - it would be easy to find them.

And there are so many cute and lovely gift ideas. And luckily I am not the only one. So on Minuminu.ee site you will find ideas from many different small companies and craftsmen that we have carefully selected. Because only the best ideas and products will end up in our store.

So we promise, we will have the most unique product selection and you will find the perfect gift from our site.

Also, we offer quality childrenwear from wellknown European brands World of Kids (Norway), Jacky (Germany) and Wiplala (Belgium). There is always a need for good quality clothing with good prices. There are a lot of estores offering childrenwear but they mainly offer ex-chainstore clothing or character wear. Our product selection is different. Only the best brands and best quality with best prices.

Next time we will take a sneak peak in our baby bodies production. The came freshly from sewing and they are oh so cute :).

Stay tuned!

Minuminu.ee 
(BTW Minu - means mine in Estonian. So the name says MineMine)

0 comments:

Postita kommentaar