Kindlasti oled leidnud end olukorras - Sinu jaoks kalli inimese tähtpäev on tulemas - olgu see siis Sinu beebi esimene sünnipäev, emadepäev, isadepäev, sõbranna lapse katsikud või muu sarnane tähtpäev ning Sa soovid teha seda IDEAALSET kingitust. Just sellist, mis oleks just TEMA JAOKS  ja temale mõeldes tehtud, mis näitaks, kui kallis Ta sulle on, mida kellelgi teisel ei ole, mis oleks OMAPÄRANE ja armas ja mõttega tehtud. Sest parim kingitus tuleb ju SÜDAMEST. Ja siis Sa kulutad tunde ja tunde selle ideaalse kingituse otsingul... ja siin tulemegi meie mängu.... Minuminu.ee
Minuminu.ee on välja kasvanud sellestsamast mõttest ja soovist. Soovist pakkuda teile ARMSAID ja ägedaid, veidikene nunnusid ja veidikene kiiksuga asju, mis on armsad niisama, aga ka ideaalsed KINGITUSEKS. Enamus meie tooteid on sellised, mille kujundamises saad ISE KAASA LÜÜA. Sest Sina tead kõige paremini, mis kingisaajale sobib ja meeldib, mis teda naerma ajab ja mis talle rõõmu valmistab. Siit ka nimi - minuminu.ee - ehk meie tooted on just sellised, mille kohta saab selle saaja öelda, et see on just MINUMINU oma.
Meie tootevalik täieneb pidevalt. Seda esiteks seepärast, et me anname endast parima, et pidevalt mõelda välja midagi uut ja huvitavat. Teiseks seepärast, et me otsime pidevalt uusi KOOSTÖÖPARTNEREID, kelle tooted on just sellised SÜDAMEGA tehtud ning sobivad meie poodi. Kuna iga toode meie poes on omamoodi huvitava sünnilooga ja veelgi huvitavamad on inimesed nende taga, siis lõimegi selle blogi, et saaksime seda teiega jagada.

Sellised me olemegi.


0 comments:

Postita kommentaar