teisipäev, 30. juuli 2013

/english translation included/ Trummipõrin ja aplaus... Alustame väljakutsetega! MinuMinu.ee esitab väljakutse kõikidele scrapbooking huvilistele! Osaleda võivad absoluutselt kõik, kes suuremal või vähemal määral, hobi- või töökorras kaarte meisterdavad! Esimese väljakutse teema on väga päevakohane - mis see on, mis on suvel (ja tegelikult ka igal muul aastaajal) kõige-kõige olulisem, mis toob sooja, teeb tuju heaks ja toob naeratuse näole. Loomulikult - PÄIKE! Ja tegelikult on sinule kallis inimene seda kõike ka sinu jaoks - teeb südame soojaks, tuju heaks ja toob naeratuse näole. Ja see ongi väljakutse teemaks. Meisterdada scrapbooking kaart sõnumiga: "Sa oled minu PÄIKE". Rohkem ettekirjutusi ei ole. Kaardi suurus võiks olla ikka selline, mis ümbrikku mahub, kuid muus osas laske fantaasial lennata.

No ja muidugi auhinnad :). Auhinnad on magusad. Ja sa lugesid õigesti, auhindasid on mitu: 

1. Esiteks, garanteerib MinuMinu.ee võidutööle tellimuse (esimene tellimus vähemalt 15 kaarti). 
2. Teiseks, paneb parima valikuga kunsti-ja scrapbooking tarvete pood Kriibus-Kraabus välja auhinna, mis ei ole mitte lihtsalt niisama äge, vaid suurepärane. Vaata ise:

Kõik võidutööd paneme välja nii siin blogilehel, kui ka oma Facebooki lehel. Osalemiseks meisterda "Sa oled minu PÄIKE" sõnumiga kaart, saada meile aadressile  info@minuminu.ee pilt oma tööst ja link oma blogile, kus on seda kajastatud. Palun esita oma töö hiljemalt 20.08. Võidutöö otsustatakse MinuMinu.ee meeskonna häälte ning Facebooki häälte põhjal ning kuulutatakse välja hiljemalt 25.08.

Jääme põnevusega ootama!

We hereby start with our Scrapbooking Challenges. The first challenge is very topical taking into consideration the current weather and summer season. What is the most important thing in summer (and coming to think about it - in every season), that makes you warm, lifts your mood and brings a smile to your face? Of course it's sun and sunshine. And a person you love does exactly all of those things to you as well, makes you warm, lifts your mood and makes you smile. 


So this is the first challenge: create a card with a message: "You are my sunshine!"


About our prizes. And yes we do have several :)

1. The winner will receive a standing order from MinuMinu.ee (first order is at least 15 cards)
2. Second prize is from Kriibus-Kraabus store who simply has the best selection of scrapbooking stuff. This prize is on the picture above.

So - to participate, create a card, send us a picture of your creation together with a link to your blog by 20th August and it is as simple as that. We will display all works here on our blog webpage and also on our Facebook page. The winner will be decided based on the votes of our Facebook fans and our team. The winner will be announced on 25th of August.

Good luck!

0 comments:

Postita kommentaar